Van € 62 nacht

Tulip Inn Eindhoven Airport

Luchthavenweg 27
Inchecken:
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Ages of children:

Ontvang de realtime prijzen en kameropties voor uw data.

Van € 62 nacht
Aug 02 Aug 03
Tulip Inn Eindhoven Airport
Type: Hotel
Inchecken: 14:00-23:59
Uitchecken: 12:00

Overzicht

Populaire keuze
Milieuvriendelijk verblijf
Fitnesscentrum
Golfcentrum
Golfbaan

Het 3-sterren Tulip Inn Eindhoven Airport is ideaal gelegen op de luchthaven van Eindhoven. Met 120 kamers biedt het hotel een comfortabel verblijf voor haar gasten. Het hotel faciliteert diverse voorzieningen, waaronder een AH to go met verse producten en een fitnessruimte voorzien van moderne apparatuur en een televisie. Bovendien organiseert het hotel een job-experience evenement, 'Startbaan', in samenwerking met Eindhoven Airport en CSU. Het hotel heeft ook lokale experts in dienst om gasten te adviseren over de stad en biedt tevens heerlijke Brabantse delicatessen aan.

Locatie

Het Tulip Inn Eindhoven Airport is ideaal gelegen voor vroege vluchten, met de luchthaven aan de deur. In de omgeving van het hotel vind je bezienswaardigheden zoals de Sint-Willibrorduskerk, Hovenring en het Piet Hein Eek-gebouw. Het hotel bevindt zich in het district Strijp, met het moderne Philips Stadion als hoogtepunt. Ook is het hotel slechts 9 km verwijderd van het centrum van Eindhoven. Het hotel biedt ook hulp bij vervoer op de luchthaven, waardoor de reis voor de gasten zo naadloos mogelijk kan verlopen.

Kamers

De 120 kamers van het Tulip Inn Eindhoven Airport zijn uitgerust met alle noodzakelijke faciliteiten voor een comfortabel verblijf. Elke kamer is voorzien van moderne faciliteiten, zoals een flatscreentelevisie, airconditioning en gratis wifi. De badkamers zijn uitgerust met een douche, toilet, haardroger en gratis toiletartikelen.

Dineren

In het Tulip Inn Eindhoven Airport kun je genieten van een uiteenlopende selectie eten en drinken. Het hotel heeft een AH to go, waar je vers bereide sandwiches, salades, fruit, zuivelproducten en dranken kunt vinden. Verder is er de Tulip Inn bar op de eerste verdieping, waar je terecht kunt voor een verfrissend drankje. Daarnaast is er een zelfbedieningsrestaurant, The Cloud Club, met een all-day menu.

Zaken

Het 120-kamer Tulip Inn Eindhoven Airport biedt fitnessfaciliteiten om actief te blijven tijdens je verblijf. Met de nieuwste fitnessapparatuur en een televisie kan iedereen zijn fitnessroutine onderhouden. Daarnaast heeft het hotel een recreatieruimte waar gasten kunnen ontspannen en televisie kunnen kijken.

Voorzieningen

Dit 120-kamer Tulip Inn Eindhoven Airport is bijzonder geschikt voor zakenreizigers. Het hotel biedt stijlvolle en moderne faciliteiten die zakelijke behoeften vervullen. Daarbij is er een parkeerbeheer op de eerste verdieping, naast de receptie. Gasten kunnen hier gemakkelijk gebruik van maken daar deze locatie bereikbaar is met een lift.

Kamers & Beschikbaarheid

Superior Kamer met 1 Queensize Bed - 22 m² - Gratis WiFi

2 max
Tweepersoons
22 m² 237 ft²
Uitzicht op bezienswaardigheid

Executive Kamer met 2 Eenpersoonsbedden en Gratis WiFi - 32 m²

2 max
Tweepersoons
32 m² 344 ft²
Uitzicht op bezienswaardigheid

Executive Tweepersoonskamer

2 max
Tweepersoons
32 m² 344 ft²
Uitzicht op bezienswaardigheid

Standaard Kamer met 2 Bedden

2 max
Tweepersoons - 2 aparte bedden
22 m² 237 ft²

Faciliteiten

Diensten

  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje

Dineren

  • Elektrische waterkoker
  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's

Spa & ontspanning

  • Ontspannings-/ TV-kamer
main photo for tourist attraction block

Toeristische attracties in Eindhoven

Toeristische attracties in Eindhoven

Lokale bezienswaardigheden

  • 2.3 km 1.4 mi Welschap Golf
  • 2.6 km 1.6 mi Meerhoven
  • 2.6 km 1.6 mi Generaal Majoor de Ruyter van Steveninck Kazerne

Zich verplaatsen

  • 89.7 km 55.8 mi Aachen/Merzbruck Airport
  • 71.9 km 44.7 mi Luchthaven Antwerpen
  • 58.9 km 36.6 mi Luchthaven Royal Air Force
  • 88.9 km 55.2 mi Luchthaven Zaventem
  • 72.8 km 45.3 mi Woensdrecht Airport
  • 97.4 km 60.5 mi Internationale Luchthaven Düsseldorf

Dineropties

  • 140 m 459 ft Starbucks
  • 170 m 558 ft Farm Food + Drinks
  • 710 m 2329 ft Cafe Epic

Veelgestelde vragen

"Heeft Tulip Inn Eindhoven Airport parkeerfaciliteiten op locatie?"

Privéparkeergelegenheid is beschikbaar op een nabijgelegen locatie met reservering en er kunnen kosten van toepassing zijn.

"Welke fitnessfaciliteiten zijn beschikbaar bij Tulip Inn Eindhoven Airport?"

Het hotel beschikt over een fitnesscentrum uitgerust met moderne fitnesstoestellen en een televisie.

"Heeft Tulip Inn Eindhoven Airport een restaurant op locatie?"

Het pand heeft een self-service restaurant genaamd The Cloud Club met de hele dag door menu-opties.

"Hoe dichtbij is Tulip Inn Eindhoven Airport bij de luchthaventerminal?"

Het hotel is direct geïntegreerd in de structuur van de luchthaventerminal van Eindhoven.

"Welke diensten worden verleend door het hotelpersoneel van Tulip Inn Eindhoven Airport?"

Het hotel biedt hulp bij transport en een 24-uurs receptieservice.

"Wat voor type kamers zijn beschikbaar bij Tulip Inn Eindhoven Airport?"

De kamers zijn geluiddicht, uitgerust met een flatscreen-tv, een waterkoker en worden dagelijks schoongemaakt.

"Zijn er speciale overwegingen voor toegankelijkheid bij Tulip Inn Eindhoven Airport?"

Het hotel biedt toegankelijke liften, een oprijplaat en badkamers met handgrepen en lagere wastafels.

"Heeft Tulip Inn Eindhoven Airport beleid met betrekking tot roken of huisdieren?"

Het hotel hanteert een rookverbod in het hele gebouw en huisdieren zijn niet toegestaan op het terrein.

Meer geweldige hotels in Eindhoven

Boutique Hotel Lumiere
Hooghuisstraat 31 A (0.7 km naar het Stadscentrum)
Hotel Parkzicht Eindhoven
Alberdingk Thijmlaan 18 (1.8 km naar het Stadscentrum)
Holiday Inn Eindhoven Centre, an IHG Hotel
Veldmaarschalk Montgomerylaan 1 (0.5 km naar het Stadscentrum)
Van der Valk Hotel Eindhoven
Aalsterweg 322 (4.0 km naar het Stadscentrum)
Sandton Eindhoven Centre
Stratumsedijk 23D (1.3 km naar het Stadscentrum)
cafe 't Vonderke
Lodewijk Napoleonplein 9 (0.6 km naar het Stadscentrum)
Hotel Mariënhage
4 Kanaalstraat (1.2 km naar het Stadscentrum)
Pullman Eindhoven Cocagne
Vestdijk 47 (0.9 km naar het Stadscentrum)
Bastion Hotel Eindhoven Waalre
Laan Van Diepenvoorde 30 (4.2 km naar het Stadscentrum)
Eikenburg B&B
113 Pasteurlaan (3.2 km naar het Stadscentrum)

Aanbevolen hotels in andere steden

Grand Hotel Huis ter Duin
Koningin Astrid Boulevard 5 (1.5 km naar het Stadscentrum)
Hotel Astoria
Leopoldlaan 7 (0.3 km naar het Stadscentrum)
Regali Villa Canggu
Jl. Padang Linjong No. 101 (0.9 km naar het Stadscentrum)
Pharaoh Azur Resort
Safagaa Road (18.8 km naar het Stadscentrum)
Fletcher Hotel-Restaurant De Scheperskamp
Paasberg 3 (1.3 km naar het Stadscentrum)
Travelodge Harbourfront Singapore
50 Telok Blangah Road (4.3 km naar het Stadscentrum)
Rose Aqua Park Hotel
Avenue Mohamed VI (2.4 km naar het Stadscentrum)
Van der Valk Hotel Mons Congres
Avenue Melina Mercouri 7 (0.8 km naar het Stadscentrum)
Gulde Schoen The Suite hotel
37 Melkmarkt (0.5 km naar het Stadscentrum)
Hotel L'Echiquier Opera Paris - Mgallery
38 Rue De L Echiquier (1.4 km naar het Stadscentrum)